Вагоновожатые

вагоновожатые
Інформація
  • Де: Одеса, вул. Приморська 15/17
  • Дата: 2016.08.27
  • Початок: 21:00

“Вагоновожаті” за своє недовге перебування на українській сцені встигли привчити публіку вже до кількох фундаментальним речам. Після їх виступу одяг потрібно викручувати і вичавлювати, обов’язково потрібно брати з собою змінну футболку і приходити в зручній спортивного взуття.
Після успішної презентації дебютного LP Wasserwaage і туру в його підтримку, восени і взимку музиканти збираються виступити на самих різних літніх фестивалях. В Україні і за її межами.
На недавньому “Великому весняному концерті” в київському клубі Atlas старічулі презентували цілий ряд нових композицій а так же вражаючу візуальну програму. Крім незмінних “художників” Tenpoint VJ’s, було показано лазерне шоу, над яким працювала ціла лабораторія Laser Studio (Київ).
У році нинішньому “вагоновожаті” натякнули порадувати слухачем чимось особливим і незвичайним. Шанувальники вже звикли до різного роду сюрпризів – нові треки, несподівані гості або таємниче початок концерту … Будемо чекати з нетерпінням!
осінь – час збирати іржаві цвяхи, а весна – дуже зручний час ними ділитися.
Влітку ж … саме час заїхати в Одесу! Підзарядитися від публіки. Міцних і тямущих хлопців. З ними хоч куди! Цвяхи б робити з цих людей …